Bed and Breakfast
perfekt til dig på gennemrejse
Bed & Breakfast
Oplev Trinitys store morgenbuffet med det perfekte Bed & Breakfast ophold, hvor forkælelsen og servicen er i top. Hver morgen bydes på lækker morgenmad med friskbagt brød fra eget bageri. Så er I klar til at vælge mellem de mange, spændende oplevelser, der venter lige udenfor døren, og hvor I får et ideelt udgangspunkt lige midt i Danmark.
Trinity ligger i første parket til en af de smukkeste pletter i Danmark. Vi har udsigt over Lillebælt, der indbyder til dejlige sejlture og hvalsafari. En kort gå- eller cykeltur over den gamle bro bringer dig til den flotte Naturpark Hindsgavl Dyrehave, med et væld af rådyr. Er du eventyrlysten, er BridgeWalking på Lillebæltsbroen en fantastisk oplevelse hvor I, med en guide, går henover jerndragerne på toppen af broen, 57 meter over vandet, alt imens lyntoget buldrer forbi under jer.
I umiddelbar nærhed finder du også attraktioner som Fredericias Volde, Clay Keramikmuseum, Koldinghus og Trapholt.
Trinity er stedet for jeres næste Bed & Breakfast ophold midt i Jylland.
Alt dette får du
- Overnatninger i et stort, lyst dobbeltværelse
- Stor morgenbuffet med frisk brød fra eget bageri
- Naturen lige udenfor døren
- Gratis parkering
Det med småt
- Fra prisen tager udgangspunkt i vores Non Refundable ophold
- Alle priser er pr. person i delt dobbeltværelse
- Værelses check ind kl. 15.00 – check ud kl. 10.00
- Enkeltværelsestillæg kr. 200,- pr. nat
- Bemærk; der er ikke weekendtillæg på vores ophold
Se også
FAQ om vores Bed and Breakfast
Vi har samlet lidt information omkring vores Bed and Breakfast her, så du kan læse mere om indholdet, hvad du kan se i området og hvad vi tilbyder.